Nieuws

Doe eens normaal, man!!!!

14-10-2014
Het overkomt ons allemaal wel eens een mindere dag op het werk of op school. Een geintje van je collega’s of medescholieren dat slecht valt en dan ben je wat laten we het voorzichtig zeggen, “snel aangebrand”. Toch schraap je al je energie bij elkaar om lekker te gaan te sporten. Maar daar laat iemand je onbedoeld struikelen, en je ontploft……..DOE TOCH EENS NORMAAL MAN &^%$#@)(*&^% (met wat lelijke woorden er achteraan). Begrijpelijk maar ongewenst. Binnen ons clubje moet gezelligheid voorop staan. Daarin is voor pesten, schelden en ruzie geen plaats. We hebben een gedragscode opgesteld waarin we als bestuur aangeven wat de regels van het spel zijn.
Tot op de dag van vandaag, en onze club bestaat toch al bijna 50 jaar, heeft het bestuur nog nooit een ruzie of geschil hoeven bijleggen, en dat willen we ook zo houden, we zijn een gezellig cluppie waar een hoop gezelligheid heerst.
Maar soms moet je formeel je club op de hoogte brengen wat de regels zijn die wij als club hanteren, dus bij deze onze gedragscode

Meer nieuws

Onze Sponsors

Hoofdsponsor

Mandemakers Keukens

Sponsors

Z-Accountants
Leerjuist
Post Fietsen
Harry de Louw
Fysiotherapie Waalwijk Elegance
Alphaa
De Langstraat
Rabobank de Langstraat
Lopers Company Tilburg
Nieuwenhuizen Vlaggen & Masten
Leefhuys Praktijk Psychotherapie
Finc Accountants
AK Kaatsheuvel
Van Engelen Communicatie
Intigo
InternExtern
Van Krieken
Hardloopshop
Maiburg
BPG Jac Klijn
Plus Stephan Engelen
Moore DRV