Contact

Adres

ACW’66
Olympiaweg 10
5143 NA Waalwijk
Kamer van Koophandel 40271434

Route

Contactgegevens

Naam en functieEmailTelefoon
Vertrouwenspersoon
Maaike Londonvertrouwenscontactpersoon@acw66.nl0416-332020
Bestuur
Harald van Engelen
(Voorzitter)
voorzitter@acw66.nl06-52066412
Martin Delsman (Penningmeester)penningmeester@acw66.nl
Kevin Joosten
(Bestuurslid)
kjoosten@acw66.nl06-14156503
Dorine van der Mast0416-280656
LedenadministratieGebruik het formulier Lid worden of Wijzigen of Afmelden
Wedstrijdorganisatie
Dorine van der Mastwedstrijd@acw66.nl0416-280656
Technische Commissietc@acw66.nl
Yves Vos
(Voorzitter TC)
yvesvos@acw66.nl06-42722252
Maxime Verdijk (Trainerscoördinator)trainerscoordinator@acw66.nl06-27566533
Communicatie
Adri van der Mast
(Webmaster)
nieuws@acw66.nl0416-280656
Maaike Verkerk
(Nieuwsbrief)
nieuws@acw66.nl
Jessica Joosten
(Facebook)
nieuws@acw66.nl

Heb je teksten voor de website, nieuwsbrief en social media? Mail je tekst naar nieuws@acw66.nl. Geef daarbij aan wat de titel is van het stukje en of je er foto’s of een link naar een andere website of stukje in wilt hebben. Vermeld bij de foto’s altijd het evenement en de datum.