Atletic-Champs 30-06-18 in Drunen

De laatste Atletic-Champs werd georganiseerd door Atletiek Club DAK, het was een tropische dag waarbij de pupillen van Atletiek Club Waalwijk mooie resultaten neer zetten. We waren met 9 atleten Pupillen-B/C/Mini en 8 Pupillen-A aanwezig. Leuk om met je eigen club een team samen te stellen, dan laat je je als club tenminste zien! Van de Pupillen-B/C/Mini was alleen Daan Van de Wildt en Fleur Claessen  en Lucianne van de Hoven die al meer aan deze wedstrijden mee hebben gedaan. Daan verbeterde zich op 3 onderdelen, medicin-bal stootte hij naar een afstand van 4,40 m dat was 1,80 m verder als vorig jaar. Hij sprong 0,85 m hoog dat is een verbetering van 15 cm en Daan sprong 2,55 m ver, dat is een verbetering van zijn record met 45 cm. Fleur verbeterde haar PR met verspringen met 35 cm ze sprong nu 2,05 m. De medicinbal stootte ze naar een afstand van 3,50 m dat is 1,30 m verder dan vorig jaar. Lucianne had deze onderdelen nog nooit gedaan!

  M-balvortexhoogver
Daan vd WildtJ.P.C.4.4110.852.55
Fleur ClaessenMini3.58.50.652.05
Gijs TeeuwenJ.P.B4.418.50.852.6
Lucianne vd HovenJ.P.B4.513.50.93
Lucas vd VleutenJ.P.B519.50.952.25
Pim LigtvoetJ.P.B.5.5200.92.95
Puck AdriaanseM.P.C.2.88.50.82.15
Renske JansenM.P.C.3.890.952.4
Sam LigtvoetJ.P.M.4150.752.35

Pendel estafette liepen deze kanjers in de tijd van 1.28,5 minuten, ze werden hiermee 11e.

De Team estafette deden ze in de tijd van 3.11,4 minuten daarmee werden ze 6e.

Bij de pupillen-A deed Abel Jonkergauw dit jaar zijn eerste wedstrijd, hij verbeterde zich op alle onderdelen. Hij liep de 60 m in de tijd van 11,8 sec en hij had 12,4 sec. staan. De 60 m horden liep hij nu in de tijd van 12,5 en zijn PR was 14,9 sec. Met slingeren verbeterde hij zich met een afstand van 50 cm hij kwam nu op een afstand van 13,50 m neer. De vortex gooide hij het verste van onze club, die kwam op 21,00 m neer dat was een verbetering van 5,50 m. Abel sprong 2,70 m ver, dat was een PR verbetering van 5 cm.

Fleur Dekkers gooide de vortex 60 cm verder dan haar oude record, ze gooide nu een afstand van 15,00 m.

Merijn van der Veek verbeterde zich met vortex met een worp van 16,00 m dat is een verbetering van 50 cm, en met verspringen een verbetering 35 cm. Merijn sprong nu een afstand van 3,20 m.

Taylan Temel verbeterde zijn slinger worp met 60 cm, hij kwam nu op een afstand van  12,00 m.

Thijs Nuijten gooide de vortex 2 m verder dan zijn oude record hij gooide de afstand van 19,50 m.

Tijn Burgmans had nog geen resultaten op de 60 m , slingeren en verspringen. Tijn verbeterde wel zijn worp bij vortex met 1 m, hij gooide de afstand van 11,50 m.

Tim vd Vinne verbeterde zich met slingeren met 2,50 m hij gooide nu 16,00 m en met verspringen een verbetering van 35 cm. Tim sprong nu 3,35 m.

Wessel van Dijke heeft nog geen resultaten op de 60 m sprint, slingeren en verspringen. Wessel verbeterde zijn worp met vortex met 50 cm hij kwam op een afstand van 19,00 m.

60m60m-hslingervortexver
Abe Jonkergauw11.812.513.5212.7
Fleur Dekkers10.214.31515.52.55
Merijn van der Veek10.611.313.5163.2
Taylan Temel131412142.55
Thijs Nuijten11.81411.519.52.9
Tijn Burgmans10.412.410.511.53.05
Tim vd Vinne10.111.51620.53.35
Wessel van Dijke9.712.216193.7

Team estafette liepen ze in de tijd van 2.55,5 min daarmee werden ze 8e.

Het was te zien dat het warm was en een harde wind stond want niemand heeft zich verbeterd op de loop nummers. Er was nu geen duurloop, maar een country loop. Die telde niet mee voor de klassering.

Hopelijk hebben jullie het allemaal leuk gevonden, in ieder geval hebben jullie het met die hitte ontzettend goed gedaan.

Hou zondag 16 september vrij want dan is in Waalwijk de Brabantse Atletic Champs en natuurlijk doet iedereen dan mee!

Truus